Junior Tour az Öreg-tó partján

Az Old Lake Golf Clubban folytatódott a Junior Tour idei versenysorozat, ahol a hendikep-index alapján felállított három kategóriában 47 junior versenyzett a dobogós helyekért. Abszolút győztesként +14 ütéssel De Pelsmaeker Emilie végzett.

A július 25-ei állomás közel ötven versenyzőjét a tatai Öreg-tó partján, az Esterházy család egykori vadászbirtokán elterülő Old Lake Golf Club látta vendégül. A kellemes golfidőben rendezett mini-bajnokságon a Budapest Highland Golf Club és a Zala Springs Golf Resort versenyzői taroltak, a tétényi klub nyolc, a zalai hat dobogós helyet szerzett meg. A kategóriák között ismét a C-kategória mutatkozott a legnépszerűbbnek, ahol a 36-os hcp felett vagy hendikeppel nem rendelkező, U14-es játékosok versenyezhettek, ezúttal 29-en vállalták a megmérettetést. Gratulálunk a versenyezőknek, és mindenkit szerettel várunk a versenysorozat zárófordulójában, amelyet augusztus 27-én, a Pannonia Golf & Country Clubban rendeznek.

ABSZOLÚT GYŐZTES (A-KAT): DE PLESMAEKER EMLIE