I.Bajnokok Tornája – II. Senior Tizenkettek Golfbajnoksága

"I. Bajnokok Tornája – II. Szenior Tizenkettek Golfbajnoksága" Tatán

Nagy sikerrel, nagyszerű időben került megrendezésre szeptember 12-én a jól előkészített Old Lake Golf Klub pályáján az 1. Bajnokok Tornája elnevezésű szenior verseny. A versenyen az év legfontosabb eseményein dobogós helyen végzett golfjátékosok indulhattak, akik valamennyien részt vettek a versenyen. A versennyel közösen rendezték meg a már 2. Szenior Tizenkettek versenyt, melyet idén mindenki számára nyitottá tettek a rendezők. A rendezők legnagyobb örömére az eseményen a 33 induló között láthattuk a 18 fős válogatott keret valamennyi tagját, de néhány női játékos is nevezett. A versenyen mind a 18 szakaszon nearest to the pin, 4 szakaszon pedig longest drive győztest hirdettek. A Szenior Tizenkettek 12 győztese egységesen emlékérmet, valamint értékes ajándékcsomagot nyert a Jakobi Koncert Kft. támogatásával. A különdíjakat Magyarország legjelentősebb golfpályái és néhány golfjátékos ajánlotta fel. Az I. Bajnokok Tornája – II. Szenior Tizenkettek Golfbajnokságon a különböző szakaszok nyertesei 2-2 greenfee-vouchert nyertek a Balaton Golf Club (Balatonudvari), a Magyar Golf Club (Kisoroszi), a Pannonia Golf & Country Club (Máriavölgy), a Zala Springs Golf Resort (Zalacsány) és a Golf Academy (Budapest) golfpályák támogatásával, valamint 3 greenfee-vouchert az Old Lake Golf Klub támogatásával. 2 díjat ajánlott fel Dr. Horváth Péter: egy nap teljes ellátással az egyik siófoki szállodában. Koplányi Tibor 3 szarvas szalámival és 3 üveg pálinkával díjazta a különböző szakaszok győzteseit.
A golfklubok és a golfjátékosok támogatását a rendezők és valamennyi szenior golfjátékos nevében ezúton is köszönjük.

A versenyen dobogóra csak 80 ütésen belüli eredménnyel lehetett felállni, és a 12. eredménye is jelentősen javult: a tavalyi 92 helyett már csak 87 ütéssel lehetett a tizenkét győztes közé kerülni.