Finisben a Junior Tour

Izgalmas eredmények születtek a Budapest Highlanden rendezett Junior Tour hetedik, a sorozat utolsó előtti fordulójában. Végül Sántha Ádám Attila -1-el, Sántha Laura par-ral vehette át az abszolút győztesnek járó elismerést.

A budatétényi fennsík par kilencese adott otthont a Junior Tour augusztus 11-ei fordulójának, ahol harminckét ifjú golfozó mérte össze a sorozat büki zárása előtt golftudását. Az A-kategóriában remek eredmények születtek, ifj. Behán Attila és Fülöp Gergő két bogey-birdie-vel, par-ra hozták kört. A Highland tehetsége, Sántha Ádám Attila a nyolcadik szakasz előtt viszont már -2-vel vezetett, ott ugyan egyet rontott, de így is neki sikerült az aranyosan csillógó kategória és az abszolút győztesenek járó érmet megszerezni. A lányoknál a Pannonia játékosa, Sántha Laura stabilan, kilenc par-ra hozott szakasszal gyalogolt végig a pályán, Lehoczky Fanni sem tudta őt megszorongatni, aki +6-al búcsúzott ettől a fordulótól.

A-kategória fiú győztesek (balról): 1. kategória helyezett és abszolút győztes Sántha Ádám Attila (35), 2. helyezett ifj.Behán Attila (36), 3. helyezett Fülöp Gergő (36)

A-kategória lány győztesek (balról): 3.helyezett Zingale Lena Lidia (45), 1. kategória helyezett és abszolút győztes Sántha Laura (36), 2.helyezett Lehoczky Fanni (42)

A B-kategóriában is röpködtek a szép birdie-k, Szverle Enikő +4-el, Szverle Erik +6-al lettek kategóriagyőztesek.

B-kategória győztesei (balról): 1.helyezett Szverle Enikő, 2.helyezett Horváth Eszter, 2.helyezett Garcon Nathan, 1.helyezett Szverle Erik, 3.helyezett Bartos Botond Bálint

A C-kategória győztese Wendler Vajk és Harmadás Anna, D-kategóriában Chen Lixuan Eric és Kiss Magdolna Réka bizonyult a legkiválóbbnak.

C-kategória győztesek (balról): 1. helyezett Harmadás Anna, 2.helyezett De Pelsmaeker Emilie, 3.helyezett Horváth-Zombori Zsombor, 1.helyezett Wendler Vajk, 3.helyezett Takács Imola

D-kategória győztesek (balról): 1.helyezett Kiss Magdolna Réka, 1.helyezett Chen Lixuan Eric, 2.helyezett Madaras Bulcsú, 3.helyezett Baranyai Áron Szabolcs