Búcsúzik a Junior Tour

A megújult Greenfield pályáján búcsúzott az idei mezőny a Roland Divatház által támogatott Junior Tour versenysorozattól. A nyolcadik forduló abszolút győztesének járó díjat a +2-t játszó Zingale Léna Lidia és Sántha Ádám Attila kapta. A sorozat zárásaként átadták az abszolút és a kategória győzteseknek járó elismeréseket is.

Befejeződött a nyolc fordulóból álló Junior Tour idei versenyorozata, ahol 57 ifjú versenyző, 42 fiú és 15 lány játékos szerzett versenytapasztalatot, csiszolta golftudását a hendikep index alapján kategórizált csoportokban. A versenysorozat összesített végeredményét a négy legjobb fordulóban szerzett pontszámok összessége adja kategóriánként, az abszolút elismeréseket a négy legjobb ütésszámot elérő versenyzőknek ítélték oda.

A 2021. ÉVI JUNIOR TOUR VERSENYSOROZAT VÉGEREDMÉNYE

Az abszolút győztesnek járó serleget Lehoczky Fanni (316 ütés) és Benke Ákos (301 ütés) vehette át.

Lányok: 1.helyezett Lehoczky Fanni (316), 2.helyezett Sántha Laura (317), 3.helyezett Zingale Lena Lidia (325)

Fiúk: 1.helyezett Benke Ákos (301), 2.helyezett Sántha Ádám Attila (306), 3.helyezett Vu Péter (323)

A-kategóriában tizennyolc versenyző indult ebben a szezonban, ahol a legtöbb pontot Lehoczky Fanninak és Sántha Ádám Attilának sikerült a négy legjobb kör során összegyűjteni. A lányoknál Lehoczky Fanni hét fordulóba nevezett és nagyszerű teljesítménnyel, minden alkalommal sikerült dobogós helyen végezni. Sántha Ádám Attila valamennyi fordulóban résztvett, és ebből háromszor győzelmi serleggel térhetett haza.

3. Vu Péter 3475 Pannonia GCC 5 1 1 1

A B-kategória győztesei, Szverle Enikő és Tivadari Péter hét fordulóban is bizonyított a húsz játékos alkotta csoportban, a dobogósok között pedig csak minimális pontkülönbségek döntöttek az érmek csillogásában.