Balatonudvari Ranglista verseny

Balaton Golf Ranglistaverseny

Augusztus 25-én szombaton a festői Balaton Golf Klub (Balatonudvari) adott otthont  a Magyar Golf Szövetség ranglista versenyének. Kellemes, az elmúlt hetek hőségéhez képest hűvösebb de szeles időben állhattak rajthoz a játékosok.  A jól előkészített pályán a férfi bruttó versenyt ezúttal  Rózsa Dávid nyerte (33 bruttó ponttal) a második helyen Hatvári Árpád, míg a harmadik  helyen Meznerics Gergely végzett.

A nettó férfi A kategóriában a legtöbb pontot  Nagy I. Csaba gyűjtötte, mögötte  Hatvári Árpád, és  Rózsa Dávid következtek.

A női bruttó kategóriában ezúttal Jaczkovics Emma győzött (37 bruttó ponttal) mögötte Földházy Nagy Zsófia (35 burttó pont) és harmadikként Lehoczky Fanni ért célba (31 bruttó ponttal).

A seniorok között bruttóban Miszlai Sándor végzett az élen. A második helyezett Máthé István, a harmadik pedig Csepregi Csegő lett.