Az idény első Ranglista versenye

Az idény első Ranglista versenye – Aegon -Drivex Tour 1.-  Pannónia GC.

Napsütéses és kellemes idő várta a versenyzőket a Magyar Golf Szövetség  idei  első Ranglista versenyén melynek a Pannonia Golf & Country Club adott otthont. A 130-as jelentkezői létszám kisebb gondot  okozott a házigazdáknak, ezért  26-os HCP-nél meg kellett húzni a határt.  Végül 104-en állhattak rajthoz. Az így kialakult igen erős mezőnyből 40 játékos redelkezett single HCP-el, mely egy Magyar Kupa színvonalának felel meg. Az elmúlt heti szereplések alapján, nem volt nagy meglepetés, hogy Závaczki Bálint  -1-es (71-es)  körrel nyerte a mai napot. Érdekes, hogy Bálint a mai teljesítményével nem volt teljesen megelégedve, annak ellenére, hogy ő nyert.