Zilahy a Szenior Tavasz győztese

Zilahy Csaba 78 ütéssel nyerte a Magyar Szenior Golfozók Társasága által rendezett, minden életkor kategória számára nyílt Szenior Tavasz ranglistaversenyt, egy ütéssel előzve meg az ugyancsak szenior Hatvári Árpádot és Wynn Mike, valamint a felnőtt játékost, Bartos Botondot.

A Szenior Tavasz ranglistaverseny először nyitotta meg kapuit 2024-ben a szeniorkorú játékosok mellett valamennyi korcsoport számára, ranglistapontokért azonban kizárólag a 24 (férfi), illetve 30 (női) hendikep határ alatti versenyzők szállhattak ringbe. Ennek ellenére, a kialakult 74 fős mezőny a tavalyi mérethez képest nem változott, de a torna az erős szenior dominancia mellett, egyharmadában már junior és felnőtt játékosokat, köztük az idei Magyar Kupa győztest, Novák Botondot is a Magyar Golf Club pályájára vonzotta. A számos korosztályos bruttó és nettó kategóriagyőztes mellett a tornát egyetlen ütéssel, a Magyar Mid-Amatőr Golf Sportegyesület játékosa, Zilahy Csaba (+6) szoros csatában nyerte Hatvári, Wynn és Bartos előtt. A nők versenyében is szenior győzelem született, Nagy Réka (+10) kilenc ütéssel bizonyult jobbnak a másodikként befutó Hoang Thu Dung előtt.