2. Ranglista verseny – Magyar Golf Klub – Kisoroszi

2.Ranglista verseny - Magyar Golf Klub - Kisoroszi

Csodálatos környezet és csodálatos időjárás várta tegnap Kisorosziban az idény második ranglista versenyén  golfozóinkat. Összesen 72 játékos álhatott a kezdő ütéshez. A verseny házigazdája a meleg miatt igyekezett  frissítőkkel és apró figyelmességekkel  gondoskodni a versenyzőkről.  A nevezés mellé minden játékos egy range kártyát kapott ajándékba. A házigazda és a golfozók szerint a pálya gyönyörű és kifogástalan állapotban volt, a virágzó akácfák ezt a hatást csak fokozták.  A nap legjobbja ezúttal a magyar junior válogatott játékosa Kötél Bence lett.

Jövő hétvégén (május 12-13-án) ismét Kisoroszi ad otthont az év első jelentős bajnokságának a Magyar Kupának, melyre a szombati verseny kiváló főpróba volt.