World Golf Championships-Bridgestone Invitational

Firestone CC,  Akron

1. augusztus 2-5.

Justin Thomas négy ütés előnnyel (-15) nyerte a tíz millió dollár összdíjazású Golf világbajnokság Bridgestone Invitational versenyét, és ezzel a 25 éves golfozó a szezon harmadik tour győzelmét szerezte meg. Kyle Stanley is még mindössze két ütésnyire állt a 12.szakaszig, ám a 13-ason és a 14-esen két bogey következett, mely -11-es összesített score-ral, a második helyhez volt elegendő. A világranglistát vezető Dustin Johnson, aki a múlt héten a Canada Open serlegét vihette haza, és aki még a finálét 10 ütés hátránnyal kezdte, végül a dán Thorbjorn Olesen-nel együttállásban, -10-es összesített eredménnyel osztozott a harmadik helyen. A nyolcszoros Firestone bajnok, Tiger Woods ígéretesen kezdett, 66, majd 68-as köröket hozott, azonban a véghajrá nem sikerült, a záró fordulókat 73,73-ra teljesítette, így a T31. helyen zárt.