Junior Tour VII. – Ifj. Sárközi Richárd -2-vel győzött

A Pannonia Golf & Country Club pályáján folytatódott a Magyar Golf Szövetség junior versenysorozata, a 2019.évi Tommy Hilfiger Junior Tour, melynek abszolút győztese -2 összesített eredménnyel ifj. Sárközi Richárd lett.

A hőség ellenére, 57 junior versenyző határozta el, hogy az idén meghirdetett új versenylebonyolítási rend szerint versenyezzen az abszolút és a négy hendikep kategória dobogós helyeiért. A mai forduló abszolút győztese ifj. Sárközi Richárd, aki a 4. és az 5. szakaszokon birdie-vel indított, de a 6-oson ütött bogey ellenére sikeresen, -1-el fordult. Ricsi a folyatásban, a 12. szakaszról egy bogey-val jött le, de végül a 13. és 17. szakaszokon is birdie-t ütött, így a legjobb, -2-es eredménnyel állhatott a dobogó legfelső fokára.