Szövetségünk
az EGA és R&A tagja

Magyar Golf Szövetség

Magyar Golf Szövetség Hungarian Golf Federation

PGA of Hungary

PGA of Hungary PGAH

 

ifj. László Tringer

President
Mobile: +36 30 377 0589
tringer@pgah.hu

Áron Makszin

General Secretary
Mobile: +36 70 391 4191
makszin@pgah.hu

László Szalma

Director of Edication
Mobile: +36 30 942 1227
szalma@mail.hupe.hu

 

 

 

 

 

 

Address: Alkotás u. 44. D. building 1.floor . 101. room, 1123 Budapest, Hungary
Website
E-mail: pga@pgah.hu

 

 

Golf Trainers

 

Róbert Baranyai

Fully qualified PGA pro

Ádám Bozó

Fully qualified PGA pro bozoadam@gmail.com

Böndicz Gergő

Fully qualified PGA pro
bondicz.gergo@yahoo.com

Csikós Gábor

Fully qualified PGA pro
csikos.gabor72@gmail.com

Fehér Zsolt

Fully qualified PGA pro
golf@ferjekversenye.hu

Hahn Árpád

Fully qualified PGA pro
hahnarpad@gmail.com

Hahn Roland

Fully qualified PGA pro
kakasmoha@gmail.com

Lugosi Balázs

Fully qualified PGA pro
balazs.lugosi@gmail.com

Lugosi Tamás

Fully qualified PGA pro
t.lugosi@freemail.hu

Makszin Áron

Fully qualified PGA pro
makszin@pgah.hu

Popovits Barna

Fully qualified PGA pro
narancs_@hotmail.com

Scridon Laura

Fully qualified PGA pro
scridon.laura@gmail.com

Szalma László

Fully qualified PGA proszalma@tf.hu

Sztankovics Iván

Fully qualified PGA pro
sztankovicsivan@hotmail.com

Tóbiás Zsolt

Fully qualified PGA pro
tobizsolt@gmail.com

Tringer László

Fully qualified PGA pro
tringer@pgah.hu

Wilheim István

Fully qualified PGA pro
wilheimist@freemail.hu

Zsákai János

Fully qualified PGA pro
zsakai.janos@highlandgolf.hu

Balogh László

Qualified PGA pro

Bujáki Péter

Qualified PGA pro bujaki.peter@gmail.com

Brúder Balázs

Qualified PGA pro brudigolf@gmail.com

Décsi Attila

Qualified PGA pro decsyattila@gmail.com

Friesl Ottó

Qualified PGA pro frieslott@yahoo.com

Marton András

Qulified PGA pro marton.andras@t-online.hu

Sárközy Richard

Qualified PGA pro sarkoziricsi@citromail.hu

Szabó Dezső

Qualified PGA pro molnarszabo@yahoo.com

Szigeti Csaba

Qualified PGA pro csaba.szigeti@freemail.hu

 

 

Köszönet a Magyar Golf Szövetség támogatóinak
Gyémánt fokozatú támogatónk
OTP Bank
Arany fokozatú támogatóink
Audi R and A Magyar Olimpiai Bizottság
Technológiai Partnerünk
T-Systems
Ezüst fokozatú Támogatóink
Alpiq Exim Groupama Biztosító Samsung
Ásványvíz és üdítőital szállító partnerünk
Szigetközi Friss Víz
Szakmai Támogatónk
Mercedes-Benz Titleist
Médiatámogatóink
M4 Sport Republic Group MTVA